30. 03. 2020 Západoslovenská energetika

Nadácia ZSE podporí iniciatívu #KtoPomozeSlovensku

Spoločnosť ZSE sa pripája k celoslovenskému projektu, ktorého cieľom je pomôcť slovenským zdravotníckym zariadeniam zvládnuť boj s pandémiou.

Uplynulé dni spoločnosť ZSE pozorne sleduje situáciu v našej krajine, ktorú ochromil šíriaci sa korona vírus spôsobujúci ochorenie COVID-19. Zmeny, ktoré zasiahli každodenný život ovplyvnili aj aktivity ZSE a obmedzili mnohé verejnoprospešné projekty, ktoré podporuje.

Nadácia ZSE od svojho vzniku v roku 2014 dlhodobo podporuje množstvo aktivít s jedným spoločným menovateľom. Prostredníctvom iniciatívnych a inšpiratívnych ľudí prináša reálnu zmenu v ich bezprostrednom okolí. Drobné skutky jednotlivca môžu viesť k veľkým činom.

Vzájomná pomoc nás spája

Obdobie, ktorým prechádzame je toho dôkazom. Na Slovensku vzniklo za krátke obdobie veľký počet iniciatív s jediným cieľom, vzájomne si pomôcť. Ľudskosť a spolupatričnosť, pomoc blízkym aj druhým sa stali bežnou súčasťou našich dní.

Spoločnosť ZSE poskytne pomoc tam, kde bude použitá adresne. Aj preto sa rozhodli podporiť sumou 20 000 € iniciatívu #KtoPomozeSlovensku. Prehľadný systém financovania a zabezpečenia materiálnej pomoci pomôže zvládnuť aktuálnu pandémiu nemocniciam, domovom sociálnych služieb a ďalším zariadeniam poskytujúcim služby pre zraniteľné skupiny ľudí.

Vyzývame tiež našich sympatizantov, ktorí by mohli pomôcť, aby sa k nám pripojili: www.ktopomozeslovensku.sk.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.