03. 11. 2020 Všeobecná úverová banka

Vo VÚB banke budú mať všetci zdravotníci účet zadarmo

Vo VÚB banke sa rozhodli zdravotníkom v prvej línii s účtom v ich banke poďakovať aspoň tým, že ho budú mať od decembra na rok zadarmo. Banka na základe tohto rozhodnutia prerozdelí medzi zdravotníkov vyše 130-tisíc eur. Zdravotníci “z prvej línie” budú o podrobnostiach informovaní priamo bankou alebo cez konkrétne profesijné združenie, ktorých sú členmi. Aj iní lekári či zdravotníci s účtom vo VÚB budú môcť o tento benefit požiadať do konca roka na každej pobočke VÚB banky.

Zdravotníci práve v tejto chvíli potrebujú od nás všetkých viac podpory než kedykoľvek predtým. Aj týmto gestom sme im chceli poďakovať za to, že každý deň nasadzujú vlastné zdravie pri záchrane druhých. Pevne veríme, že rovnako ako zdravotný stav ťažko chorých pacientov v nemocniciach, sa postupne stabilizuje aj pandemická situácia. Dodržiavanie preventívnych opatrení je potom to najmenej, čo môžeme pre nich urobiť,“ vysvetľuje generálny riaditeľ VÚB banky Alexander Resch.

Zdravotníctvu pomáhajú aj naďalej

Už počas prvej vlny pandémie sme videli kolabovať aj vyspelé nemocničné systémy. VÚB banka preto začala podporovať slovenské zdravotníctvo nákupom viacerých pľúcnych ventilácii a dezinfektorov, ďalej spolu s partnermi podporila zariaďovanie lekárskych izieb novým nábytkom či iným vybavením. Darovali finančné prostriedky, ľudskú pomoc a nakúpený reklamný priestor iniciatíve Kto pomôže Slovensku.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.