19. 12. 2019 Všeobecná úverová banka

Zamestnanci VÚB banky sa vzdali vianočných darčekov, aby potešili seniorov

VÚB banka každoročne pripravovala pre svojich zamestnancov malý vianočný darček. V roku 2019 sa však spolu so zamestnancami rozhodla, že namiesto tejto drobnosti potešia tých, ktorí to potrebujú viac. Priniesli radosť seniorom žijúcim v domovoch dôchodcov a v zariadeniach sociálnych služieb.

Na Vianoce sme potešili darčekom až 1 261 seniorov zo 17 zariadení po celom Slovensku. Vybrať nám ich pomohli samotní zamestnanci, ktorí posielali tipy na domovy dôchodcov, kde sa naša pomoc zíde najviac. Veríme, že seniori, na ktorých sa často zabúda a niekedy trávia sviatky bez svojich najbližších, sa darčekom potešili.“ uviedla Martina Hrivnáková, riaditeľka marketingu VÚB banky.

Vo vianočných balíčkoch našli seniori praktické veci ako kompletnú sadu posteľnej bielizne, sadu uterákov a osušiek, voňavý čaj a drogériu. Balíčky pre seniorov vyrobili chránené dielne G66 čím VÚB banka zároveň podporila zamestnávanie osôb so zdravotným postihnutím. Seniori dostali svoje balíčky priamo od zamestnancov VÚB banky. Darčeky začali distribuovať od prvého decembrového týždňa 2019 a väčšina z nich si ich našla priamo na Štedrý večer pod vianočným stromčekom.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.