05. 04. 2019 TESCO STORES SR

Zo zákulisia programu Vy rozhodujete my pomáhame

Náučné chodníky, podujatia pre seniorov, voľnočasové krúžky pre deti, či animoterapia.  Program Vy rozhodujete, my pomáhame podporil za svojich päť edícií už stovky projektov. Určené boli najmä deťom, študentom, seniorom, či zdravotne ťažko postihnutým. Prečítajte si, ako program vidí projektová manažérka Nadácie Pontis Ivana Lövingerová, ktorá ho spravuje.


Moja práca v nadácii je naozaj pestrá. Aj vďaka zmene agendy sa mi podarilo nahliadnuť do zákulisia známeho Tesco grantového programu Vy rozhodujete, my pomáhame, ktorý som dovtedy vnímala ako zákazníčka v podobe malých žetónov, ktoré sa vhadzujú počas hlasovania do špeciálnych boxov jednému z troch súťažiacich projektov.

Hneď ako som sa ponorila do agendy tohto grantového programu, mi bolo jasné, že ma čaká množstvo administratívnej práce a komunikácie so zapojenými neziskovými organizáciami, občianskymi združeniami a ďalšími partnermi, ktorí sa o finančný grant uchádzajú.

– To sú tie žetóny, čo hádžeš v Tescu, – vysvetľovala som doma, ako sa do programu zapája verejnosť v hlasovacej fáze. A hoci som sa obávala náročnej práce a nekončiacich sa tabuliek, neskôr som si uvedomila, že tie tabuľky nie sú až také nekonečné, pretože obavy z nich prekonala dovtedy neznáma pridaná hodnota v podobe príjemných telefonátov a milých e-mailov…

Celý článok si môžete prečítať tu.

 

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.