T-Systems športovo-zábavný areál čaká Košičanov

Jedinečný priestor Alejová vylepšuje život v meste malým aj veľkým Košičanom

Spoločnosť T-Systems Slovakia podporila obnovu unikátneho športovo-zábavného centra Alejová pred viac ako troma rokmi. V Košiciach sa tak podarilo udržať priestor, kde sa deti pri bicyklovaní učia spoznávať dopravné značky a kde si dospelí môžu dať partičku „obrieho“ šachu, či zahrať si hru „Človeče, nehnevaj sa”. Keď sa cítia športovejšie, môžu si zacvičiť v externom fitku, alebo si dať hodinku TRX-ka. Divokejší tínedžeri jazdia v skate parku a skupiny Košičanov rôzneho veku si môžu zarezervovať ihriská na futbal, basketbal, nohejbal či volejbal. K dispozícii majú šatne, sprchy a sociálne zariadenia. Alejová nezabúda ani na seniorov, ktorí si môžu zahrať petangue, stolný tenis, golf a šípky.

Pre všetkých je k dispozícii letný altánok s možnosťou grilovania, no a ďalšími atrakciami sú napríklad kolky, hovoriaca lavička, jazierko, speedminton, nafukovacia vranka, detské ihrisko či stena na lezenie. Malý externý amfiteáter s lavičkami sa v lete využíva na organizáciu spoločenských podujatí, vystúpení, koncertov a firemných osláv, no a v zime je pre košických korčuliarov otvorená ľadová plocha.

Zamestnanci T-Systems Slovakia majú vstup aj s deťmi zadarmo a Košičania si zaplatia vstupné, ktoré je veľmi nízke aj vďaka finančnej pomoci firmy.

Súvisiace články

Zdroj: T-Systems Slovakia

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky