Veselé zúbky v materských školách

Naučiť drobcov umývať si zúbky každý deň a správne je pre ich zdravie veľmi dôležité.

Učenie, ako si správne umývať zúbky, môže byť zaujímavou a hravou formou, pričom to nemusí byť ani náročné. Takto si totiž detičky už v ranom veku dokážu veľmi ľahko osvojiť vhodnú techniku čistenia zúbkov a vytvoriť si tak správne návyky na celý život. Deti, čo sa učia čistiť si zúbky podľa Veselých zúbkov, si totiž už od útleho veku spievajú zúbkové pesničky, a tak prirodzene ovládajú správny postup, ktorý je dokonale ukrytý v textoch.

Aj tento rok sa spoločnosť dm drogerie markt rozhodla šíriť projekt Veselé zúbky v materských školách. Prihlásiť sa môže každá trieda vyplnením registračného formulára spolu so zaslaním fotografií z Dňa veselých zúbkov vo svojej škôlke podľa inštrukcií v prihláške na stránke www.veselezubky.sk, a to v termíne od 15. októbra do 14. decembra 2018.

A čo môžu vyhrať? V každom kraji dm vyžrebuje jednu triedu, ktorá vyhráva pre svoju materskú školu  koncert zúbkovej hliadky, t. j. Roba Pappa, Bystríka, Zuzky Haasovej, Moniky Haasovej, Martina Chynoranského a produkty značky dm v hodnote 1 000 eur. Pre ostatné škôlky sú pripravené hodnotné ceny v podobe produktových balíčkov a plyšového zubožrúta pre každú zapojenú triedu.

Komentáre

Newsletter

Vložte svoje požadované údaje a vyberte program, z ktorého chcete dostávať novinky a odošlite.

Povinné položky