09. 12. 2017 dm drogerie markt

dm {spoločne} Vianoce 2017

Míľovými krokmi sa blíži ten najkrajší čas v roku – čas Vianoc. Väčšina z nás ho chce prežiť krásne, so svojimi blízkymi a všetkými tými, ktorých máme radi. Čakáme, že to bude čas radosti, spokojnosti, vnútornej pohody a milých prekvapení.

Pre mnohých ľudí na Slovensku však darček pod stromčekom nie je vôbec samozrejmosťou. A práve to chce zmeniť dm drogerie markt. Vďaka vianočnej iniciatíve dm {spoločne} môže tento rok Vianoce zažiť až 5 000 Slovákov v núdzi, ktorých si zamestnanci spoločnosti dm vyberú v spolupráci so Slovenskou katolíckou charitou.

Cieľom tejto iniciatívy je pripraviť a následne odovzdať balíčky s výrobkami vlastnej dm značky, vrecko, na ktoré každý spolupracovník dm vyšije alebo nakreslí ľubovoľný obrázok, ako aj pohľadnicu, na ktorú napíše nejaké želanie alebo pozdrav. Bude to milé prekvapenie pre ľudí, ktorí nikoho nemajú, sú bez domova alebo sa nachádzajú v nepriaznivej životnej situácii.

Veríme, že aj vďaka tejto iniciatíve budú tohtoročné Vianoce pre mnohých ľudí iné. Výnimočné. A to nielen pre tých, ktorí budú obdarovaní, ale aj pre tých, ktorí darujú. Kúsok svojho voľného času, talentu či pozitívnej myšlienky.12

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.