06. 02. 2018 ESET

ESET: Veľký ohlas na Giving Tuesday

Spoločnosť ESET už 30 rokov vyvíja technológie, ktoré chránia naše virtuálne domy a naše rodiny. Za každou technológiou sú ľudia, a práve tí sa rozhodli prehĺbiť vzájomné prepojenie s firmou a jej hodnotami aj prostredníctvom iniciatívy Giving Tuesday.

Spoločnosť ESET už 30 rokov vyvíja technológie, ktoré chránia naše virtuálne domy a naše rodiny. Za každou technológiou sú ľudia, a práve tí sa rozhodli prehĺbiť vzájomné prepojenie s firmou a jej hodnotami aj prostredníctvom iniciatívy Giving Tuesday. Tú po prvýkrát na Slovensko koncom novembra 2017 priniesla Nadácia Pontis.

Skvelým nástrojom pre účasť na tomto projekte boli widgety umiestnené na intranetovom portáli spoločnosti. Rovnako na ne odkazoval aj facebookový status určený pre fanúšikov ESET-u. Widgety boli nasmerované na konkrétne projekty neziskových organizácií na darcovskom portáli dobrakrajina.sk.

Priebežne bola znázorňovaná aj vyzbieraná aktuálna suma a tiež jej chýbajúca časť k naplneniu cieľa, čo motivovalo zamestnancov zaradiť sa do zoznamu darcov, či už pod vlastným menom alebo anonymne. Motiváciou bolo aj navýšenie vyzbieranej sumy Nadáciou ESET o čiastku v rovnakej výške. S podporou nadácie tak koncom decembra putovala trom vybraným organizáciám a ich projektom pomoc vo výške 4 989 eur.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.