21. 02. 2018 Philip Morris Slovakia

Philip Morris: Popredné umiestnenie v rebríčku zodpovedného riadenia dodávateľského reťazca

Spoločnosť Philip Morris International dosiahla za svoje snahy a spoluprácu s dodávateľmi pri znižovaní emisií a rizík súvisiacich so zmenou klímy vo svojom dodávateľskom reťazci popredné umiestnenie v celosvetovom rebríčku CDP – Supplier Engagement Leader. Philip Morris je jednou z 58 spoločností, ktoré v rebríčku dosiahli index A. Predstavuje to umiestnenie medzi top 2 % z viac ako 3 300 spoločností, ktoré v roku 2017 CDP hodnotila za ich stratégie spolupráce v dodávateľskom reťazci.

Sme hrdí na to, že sme dosiahli popredné umiestnenie v rebríčku CDP Supplier Engagement leader. Je to dôkaz toho, aký význam Philip Morris prikladá spolupráci s dodávateľmi v celom hodnotovom reťazci pri dosahovaní spoločných cieľov udržateľného rozvoja a zmierňovaní dopadov klimatických zmien,“ uviedol Massimo Andolina, Senior Vice President of Operations v spoločnosti Philip Morris.

CDP je poprednou medzinárodnou neziskovou organizáciou, ktorá nezávisle posudzuje environmentálne úsilie tisícok spoločností na celom svete na základe vlastnej metodológie.