26. 03. 2021 Generali Poisťovňa

2 %, ktoré dokážu zmeniť budúcnosť detí zo znevýhodnených rodín

Podporiť deti z projektu Učenie pre život môžete aj vy. Darujte 2 % z daní deťom zo znevýhodnených rodín a pomôžte zmeniť ich budúcnosť, aby ich sny neostali len snami.

2 % z dane dokážu vykonať veľa dobrých vecí, dokážu pomôcť mnohým organizáciám urobiť zo Slovenska lepšie miesto pre život a pritom nikoho nič nestoja. Darovať 2 % z vašich daní môžete aj projektu Učenie pre život, ktorý už dva roky pomáha deťom zo znevýhodnených rodín a ich rodičom so správnym vzdelávaním bohatým na rôzne podnety.

2 % z daní na projekt Učenie pre život už po minulé roky darovali zamestnanci, obchodníci a partneri poisťovne Generali, ktorá projekt spolu s Úniou materských centier zastrešuje. Tento rok sa však do podpory projektu rozhodli zapojiť aj širokú verejnosť a počas marca spustili kampaň na podporu povedomia o projekte Učenie pre život a možnosti darovania 2 % z daní práve pre deti zo znevýhodnených rodín.

Do kampane oslovila poisťovňa Generali dvoch známych ľudí, ktorým sa vďaka podpore rodičov a vhodnej výchove podarilo úspešne rozvinúť svoj talent a splniť si svoje sny. Ide o svetoznámeho futbalistu Mareka Hamšíka a obľúbenú slovenskú herečku Janku Kovalčíkovú, ktorí spoločne nafotili kľúčový vizuál a aj natočili kampaňové video, a to bez nároku na honorár.

Niekto vie totiž hrať futbal a niekto divadlo. Každému z nás ide niečo iné, pretože sme mali možnosť sa rozvíjať. Nie všetky deti však majú rovnaké šance na lepší život. Pomôžte to projektu Učenie pre život zmeniť a podporte deti zo znevýhodnených rodín svojimi 2 % z dane.

Ako na to, sa dozviete na https://ucenieprezivot.sk/2-percenta