17. 05. 2019 Plzeňský Prazdroj Slovensko

Aj vďaka dobrovoľníkom z Plzeňského Prazdroja Slovensko Veľký Šariš rozkvitá

V piatok 17. mája takmer tridsať zamestnancov z pivovaru prispelo k skrášleniu Veľkého Šariša. Vysadili niekoľko stromčekov na nábreží rieky Torysa.

 Spolu s kolegami pomáhame s obnovou zelene vo Veľkom Šariši už niekoľko rokov. Aspoň na chvíľu máme možnosť zmeniť zabehnutú pracovnú rutinu, no zároveň ukazujeme, že nám záleží na našom meste, v ktorom nielen pracujeme, ale mnohí aj žijeme. Som hrdý na našich zamestnancov, pretože aj vďaka nim postupne skrášľujeme naše mesto,“ vyzdvihol zapojenie zamestnancov manažér pivovaru Ján Čerkala.

Zamestnanci v pivovare Šariš pravidelne prikladajú ruky k zveľaďovaniu prostredia mesta Veľký Šariš. Pod záštitou Komunitnej nadácie Veľký Šariš a podporou samosprávy mesta pomáhajú s výsadbou zelene a úpravami v meste.

„Pivovar Šariš sa vďaka svojmu dobrovoľníckemu zapojeniu stal nielen našim dlhoročným partnerom, ale predovšetkým partnerom ľudí, ktorí žijú vo Veľkom Šariši. Sme radi, že v našom mestečku, aj vašim pričinením, pribúdala zeleň a kvetinová výzdoba, ktoré spríjemňujú občanom život,“ uviedla Štefánia Lenzová, správkyňa Komunitnej nadácie Veľký Šariš.

 

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.