08. 02. 2024 ESET

Zamestnanci a zamestnankyne ESETu sa zapájajú do CSR aktivít na podporu komunity

Naše Mesto

Záleží nám na tom, aby sme prispievali k zlepšovaniu mesta, v ktorom spoločne pracujeme a žijeme. Aj preto bol aj tento rok ESET súčasťou najväčšieho dobrovoľníckeho podujatia v strednej Európe „Naše Mesto“ organizovaného Nadáciou Pontis. V júni 2023 naši zamestnanci pomohli pri upratovaní v Domci, zveľadili športovo-rekreačný areál A. Dubčeka, pripravili Cyklokuchyňu na novú sezónu, vyčistili potok Vydrica, upratali oblasť Kamzík a navarili pre ľudí v núdzi v OZ Vagus.

Jesenná zbierka

Aj tento rok sme sa pripojili k materiálnej zbierke pre organizácie a ľudí v núdzi, ktorí to potrebujú. Kolegovia darovali šatstvo, hygienické potreby, kuchynské potreby, vitamíny, trvanlivé potraviny, posteľnú bielizeň pre krízové centrum Dorka a občianske združenie EQUITA. Odmenou nám bol dobrý pocit z pomoci druhým.

Giving Tuesday

Spoločnosť ESET sa už po siedmykrát pripojila ku kampani #GivingTuesday. Úspešná kampaň bola odštartovaná charitatívnymi raňajkami, počas ktorých zamestnanci podporili projekt OMAMA a ochranárske združenie BROZ. Nadácia ESET príspevky darované zamestnancami počas celej kampane navýšila rovnakou sumou.

Od 28. novembra sa nám preto vďaka našim zamestnancom a matchingu Nadácie podarilo vyzbierať cez 9 711,40€ pre program OMAMA a 6 933,40€ pre organizáciu BROZ.