14. 04. 2014 PFIZER LUXEMBOURG SARL

Krajina záchrancov získala ocenenie Via Bona Slovakia 2013

Projekt Krajina záchrancov získal prestížne ocenenie ViaBona Slovakia 2013 v kategórii Dobrý partner komunity. Komisia vyberala víťazov v siedmich kategóriách z 52 nominácii. Za mimoriadne úspešným projektom vzdelávania širokej verejnosti v poskytovaní prvej pomoci stojí spoločnosť Pfizer Slovensko, ktorá ho pripravila v spolupráci so Slovenským Červeným krížom.

Galavečer plný dobrých myšlienok a skutkov v oblasti firemnej filantropie sa konal minulý štvrtok v Mestskom divadle P.O. Hviezdoslava v Bratislave. Víťazi v jednotlivých kategóriách prijali ocenenie z rúk čerstvo zvoleného slovenského prezidenta Andreja Kisku. Vo veľkej konkurencii spoločností Kia, HB Reavis či T Systems, sa porota rozhodla udeliť cenu ViaBona spoločnosti Pfizer v kategórii Dobrý partner komunity.

Spoločnosť Pfizer je už dvojnásobným laureátom tohto prestížneho ocenenia, prvý raz ho firma získala v roku 2005. Sme poctení a zároveň cítime veľký záväzok. Tento rok sme jedinou víťaznou firmou z oblasti farmaceutického priemyslu a okrem zadosťučinenia z víťazstva sa tešíme aj z faktu, že prostredníctvom projektu Krajina záchrancov postupne meníme vnímanie farmafiriem v očiach verejnosti, vysvetľuje presah ocenenia MUDr. Branislav Budke, riaditeľ spoločnosti Pfizer Slovensko.

Projekt Krajina záchrancov inšpiruje a motivuje bežných ľudí  k osvojeniu si základov prvej pomoci. Od jeho štartu vo februári 2013 sa vďaka e-learningovému kurzu na www.prvapomoc.sk naučilo prvú pomoc už viac ako 4 200 ľudí a viac ako 35 000 ju má stále pri sebe v podobe našej mobilnej aplikácie. Ambíciou projektu je však pripraviť každého Slováka na situácie, kedy je pomoc viac ako nevyhnutá. Ocenenie ViaBona Slovakia udeľuje NadáciaPontis malým a veľkým firmám od roku 1998, ktoré chcú svojimi aktivitami inšpirovať iné spoločnosti. Hodnotiaca komisia zložená zo 47 nezávislých odborníkov posudzovala tento rok 52 nominácií firiem, ktoré sa správajú férovo k zákazníkom, poskytujú výborné podmienky pre svojich zamestnancov, podporujú životné prostredie alebo podporujú projekty pre zlepšenie spoločnosti na Slovensku.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.