23. 10. 2019 Plzeňský Prazdroj Slovensko

Plzeňský Prazdroj Slovensko je Senior Friendly

Ocenenie za príkladný a ústretový prístup k ľuďom staršej generácie získal Plzeňský Prazdroj Slovensko v súťaži Senior Friendly, ktorú už štvrtý rok na Slovensku organizuje občianske združenie Bagar a kreatívny Klub Luna.

Prazdroj sa súťaže zúčastnil po prvý raz a uspel v kategórii Veľké firmy, kde spolu so spoločnosťou Mondi a RTVS, dostal cenu za starostlivosť a benefity pre zamestnancov, ktoré dokazujú, že firma už teraz myslí na dôchodok súčasných zamestnancov (príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, zdravotné benefity a dôraz na bezpečné a príjemné pracovné prostredie). Porota ocenila aj pravidelné stretnutia, ktoré sú organizované s bývalými zamestnancami.

Víťaznú plaketu za druhé miesto v bratislavskom Zichyho paláci prevzala v mene spoločnosti Slávka Molnárová, špecialistka pre vzťahy s verejnosťou a CSR, Plzeňský Prazdroj Slovensko.

Hlavným cieľom štvrtého ročníka projektu a súťaže Senior Friendly je upriamiť pozornosť na tých, ktorí sa venujú skvalitňovaniu života seniorov a prispievajú i k zmene prístupu k najstaršej generácii. V tohtoročnej súťaži boli ocenené aktivity v štyroch kategóriách: samosprávy; veľké spoločnosti; stredné spoločnosti a malé firmy vrátane živnostníkov; kultúrne, vzdelávacie inštitúcie a zdravotnícke zariadenia.

 

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.