07. 06. 2019 U. S. Steel Košice

Rallye Opatovská – Žiť na plný plyn po dvadsiaty druhý raz

Aj na menší priestor sa vmestí veľa dobrých ľudí. Nesporne tomu tak bolo aj v prípade ďalšieho, v poradí už dvadsiateho druhého ročníka medzi hendikepovanými deťmi mimoriadne obľúbeného a populárneho podujatia Rallye Opatovská – Žiť na plný plyn, ktoré sa konalo vo štvrtok 6. júna 2019 popoludní.

Po novom štvornohé tátoše najrôznejších značiek štartovali s detskými posádkami pod asistenciou dopravných policajtov na rozdiel od minulosti priamo z areálu Spojenej školy na Opatovskej ceste. Hutníci sa dobrých zvykov nevzdali, tvorili bezmála polovicu vodičov prinášajúcich radosť chlapcom a dievčatám, ku ktorým osud nie je veľmi žičlivý. Vyčariť úsmevy na ich tvárach prišli manželka prezidenta košickej oceliarne Melissa Bruno spolu s dcérou Avery, viceprezident Richard Shank, generálni manažéri Marek Lukačín, Miloš Fodor, Tomáš Kuriatnik a Ľubomír Kvaska i riaditelia Ján Bača a Gabriel Bardiovský. A aj keď na samotnom začiatku počasie vôbec nespolupracovalo, keďže obloha na nedočkavé deti aj dospelákov púšťala dážď sprevádzaný hromami a bleskami, napokon sa predsa len umúdrilo.

Dobrý zážitok z jazdy však mali nesporne všetci. Veľkým potleskom nakoniec ocenili tri najlepšie súťažné tímy, ktorým ceny odovzdal prezident spoločnosti U. S. Steel Košice Jim Bruno a ktorým zagratulovali aj organizátori podujatia a jeho ďalší podporovatelia. Zvíťazila posádka Martina Kočího, profesionálneho rallye pretekára, druhé miesto obsadil tím generálneho manažéra pre prvovýrobu U. S. Steel Košice Mareka Lukačína (na snímke) a tretie moderátora Juraja Hajdina.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.