17. 05. 2019

Rozvojová spolupráca a súkromný sektor – ako na to?

Odpovede nájdete 11. až 13. júna vo Varšave, ktorá sa stane centrom rozvojovej spolupráce a humanitárnej pomoci.

Zúčastnite sa Warsaw Humanitarian EXPO 2019 vy a vaša firma. Podujatie vám ponúkne možnosť dozvedieť sa viac o zapájaní sa do tendrov a projektov rozvojových a humanitárnych organizácií. Záujemcovia budú mať možnosť vystavovať vlastné produkty a služby a naviazať významné B2B a B2G vzťahy súvisiace s touto témou.

Súčasťou výstavy sú tiež dve sprievodné podujatia. Konferencia Responsible Business in Humanitarian Emergencies, ktorá je zameraná na tému zodpovedného podnikania pri mimoriadnych humanitárnych situáciách sa uskutoční 11. júna. Warsaw Procurement Forum bude 12. a 13. júna zamerané na verejné obstarávanie v medzinárodných organizáciách. Prítomní budú aj zástupcovia rôznych organizácií systému OSN, EÚ a MVO aktívnych v humanitárnej oblasti. Návod na zapojenie sa do verejného obstarávania v systéme OSN poskytujú organizátori prostedníctvom webinára.

V prípade záujmu o účasť kontaktujte organizátorov na uvedených stránkach EXPO. Ak máte otázky, môžete kontaktovať MZVEZ SR na adrese orpo@mzv.sk. Ak plánuje vaša firma svoju účasť, zašlite o tom informáciu na rovnakú adresu, kvôli koordinácii všetkých slovenských účastníkov.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.