13. 09. 2017 Východoslovenská energetika Holding

Skupina VSE Holding: 40 usmiatych detských tvárí

Radosť z leta a nových kamarátstiev si tento rok vychutnalo aj 40 výnimočných detí z východného Slovenska. Dievčatá a chlapci z krízových centier a detských domovov si vďaka podpore zamestnancov Skupiny VSE Holding užili časť prázdnin v letných táboroch. Jeden z turnusov bol dokonca orientovaný na zvýšenie rodičovských zručností a zúčastnili sa ho aj mamičky.

Za deti i za seba chcem poďakovať každému jednému zamestnancovi Skupiny VSE Holding, bez ich pomoci by sa deti na tábor nedostali,“ zdôraznil Radoslav Dráb zo združenia Úsmev ako dar. Zamestnanci pre tieto deti vyzbierali viac ako 300 kusov oblečenia a pridali aj stravné lístky, a nie len tak hocikoľko. „Na svojich kolegov som veľmi hrdá. Opäť nás všetkých prekvapili. Počtom 478 straveniek vytvorili rekord vo firemných zbierkach,“ spresnila hovorkyňa spoločnosti Andrea Danihelová.

Zamestnancom Skupiny VSE Holding nie je osud týchto detí a ich rodín ľahostajný. Organizujú vo firme finančné zbierky, zbierky školských potrieb, hygienických a čistiacich prostriedkov, hračiek či oblečenia. Niekoľkokrát ročne sa oblečú do montérok a budujú nové príbytky pre rodiny v núdzi. Deťom venujú svoj čas, myslia na nich pravidelne už 10 rokov.