08. 10. 2020 TESCO STORES SR

Tesco darovalo hygienické balíčky pre 50-tisíc slovenských mamičiek

Detské plienky, vlhčené utierky pre celú rodinu či špeciálne balíčky vzoriek kozmetiky určené pre starostlivosť o bábätká a prakticky zabalené aj na cestovanie. To všetko darovalo Tesco desiatkam tisíc slovenských mamičiek, aby im pomohlo počas prvých dní a týždňov po narodení dieťatka. Mamičky si tak mohli priamo otestovať obľúbené výrobky vlastnej značky Tesca pod názvom Fred&Flo, ktoré uľahčujú starostlivosť o bábätká.

„Darovaním balíčkov sme chceli pomôcť a zároveň aj potešiť mamičky v prvých dňoch a týždňoch od narodenia dieťatka, pretože chápeme, že práve toto obdobie patrí k tým najnáročnejším. Uvedomujeme si, že rodičovstvo prináša mnohé radosti, ale zároveň je pre mamičky aj výzvou, a preto im chceme situáciu uľahčiť najviac, ako sa len dá. Náš obľúbený rad kvalitných produktov Fred&Flo vyvinulo Tesco tak, aby prinášal mamičkám všetko, čo potrebujú – od plienok, toaletných potrieb, vlhčených obrúskov až po užitočné príslušenstvo pre mamičku aj dieťatko. Teší nás, že slovenské mamičky si  výrobky Fred&Flo obľúbili a v obchodoch Tesca ich vyhľadávajú čoraz viac,“ hovorí Lenka Kučerová, manažérka vlastnej značky Tesca Fred&Flo.

Gynekológovia rozdali nastávajúcim mamičkám v tomto roku vyše 50-tisíc balení vzoriek kozmetiky Fred&Flo pre starostlivosť o bábätká, ktorý je praktický aj na cestovanie.

Plienky vlastnej značky Tesca Fred&Flo získalo za posledných 12 mesiacov v desiatich pôrodniciach na Slovensku viac ako 10-tisíc mamičiek.

V najbližších mesiacoch si budú môcť mamičky na Slovensku taktiež vyskúšať zadarmo aj obľúbené vlhčené obrúsky Fred&Flo. Tesco pripravilo pre mamičky vyše 25-tisíc balení vlhčených utierok v rámci distribúcie balíčkov Happy Baby v ambulanciách gynekológov.

„Prvé dni po narodení bábätka sú najnáročnejšie. Mamičky často nestihnú získať presnú predstavu, aké výrobky či kozmetiku, prípadne veľkosť plienok budú potrebovať. Je veľmi praktické, ak sa s výrobkami oboznámia a zorientujú čo najskôr, aby si mohli zvoliť tie, ktoré im vyhovujú najviac. Pri akomkoľvek výrobku je z pohľadu starostlivosti o bábätko dôležitá najmä kvalita, detská pokožka je veľmi citlivá už od prvého okamihu,“ vysvetľuje MUDr. Lýdia Jančíková, všeobecná lekárka pre deti a dorast z Nitry.

Vlhčené utierky značky Fred&Flo sú vhodné na rozličné príležitosti – napríklad na očistenie bábätka po jedle, pri hraní, na von aj pre celú rodinu. Obsahujú prírodné výťažky z aloe vera a kamiliek. V ponuke sú aj ekologickejšie  verzie s obsahom olivového oleja a vitamínom E na upokojenie detskej pokožky zo 100 % prírodnej bavlny. Utierky sú vyrobené zo 100 % prírodných vlákien, bavlny a viskózy.  Sú dostatočne jemné pre pokožku novorodencov a majú vyvážené pH. V ponuke Fred&Flo nájdu zákazníci Tesca napríklad aj výrobky určené pre mimoriadne citlivú pokožku.

Plienky Fred&Flo prinášajú špeciálnu trojkanálovú technológiu na udržanie komfortného sucha v plienke, ktorá dokáže rýchlo odstrániť vlhkosť a zabráni jej zdržiavaniu na jednom mieste. Navyše, plienky vo verzii Premium poskytnú až 12-hodinovú absorpčnú ochranu, vybavené sú aj indikátorom vlhkosti a materiálom hodvábnym na dotyk.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.