20. 08. 2023 Deloitte Slovakia

Tradičné zbierky v Deloitte

Zbierka pre Letnú školu Teach for Slovakia

Počas júna a júla 2023 sa v Deloitte už tretí rok po sebe zapojili do zbierky pre Letnú školu, ktorú pravidelne organizuje Teach For Slovakia. Víziou programu je, aby raz všetky deti mali v živote šancu uspieť, a v Deloitte sa aj touto aktivitou snažia podporiť žiakov vo vzdelávaní, ktoré patrí medzi ich priority.

Jarná zbierka šatstva a iných potrieb

Na prelome marca a apríla 2023 zorganizovali tradičnú jarnú zbierku šatstva a ďalších potrieb. Spoločnými silami sa im podarilo vyzbierať 77 kg oblečenia, drogérie, školských potrieb a ďalších vecí, ktoré venovali Základnej škole Ľ. Podjavorinskej v Košiciach, Domu charity sv. Krištofa v Martine a Detskému fondu Slovenskej republiky v Bratislave. Vďaka zbierke zvýšili životný štandard ľudí, ktorým veci darovali, a v súvislosti so stratégiou udržateľnosti zároveň predĺžili životný cyklus darovaných potrieb.

Vianočné zbierky

V decembri 2022 sa zapojili do viacerých vianočných zbierok a aktivít, aby pomohli tým, ktorí to najviac potrebujú. V rámci celoslovenskej zbierky „Koľko lásky sa zmestí do krabice od topánok?“ potešili 33 senioriek a seniorov v domovoch dôchodcov, v spolupráci s darcovským portálom Ďakujeme.sk finančne prispeli rodinám v núdzi. Zároveň štyrom mladým ľuďom poskytli finančnú pomoc, aby si mohli splniť sny, a deťom zo sociálne znevýhodnených rodín plnili ich vianočné želania.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.