10. 07. 2020 Všeobecná úverová banka

VÚB banke záleží na spokojnosti a zdraví zamestnancov

Medzi hlavné piliere banky patrí spokojnosť nie len klientov, ale aj samotných zamestnancov. Zamestnanci sú tí, ktorí komunikujú s klientmi, vytvárajú hodnoty banky a podieľajú sa na naplnení spoločných cieľov. Z uvedeného dôvodu je podstatné neustále myslieť na ich zdravie a celkovú spokojnosť. Vo VÚB banke sa vytvoril nový koncept komunikácie informácii. Zamestnanci si mohli pozrieť a vypočuť rôzne prednášky, poprípade si prečítať zaujímavé články na tému tohtoročná dovolenka, „Pekná a zdravá pokožka aj v lete“ a zapojiť sa do online cvičenia jógy.

Čas dovoleniek prinútil zamestnancov VÚB sa zamyslieť nad tým, ako stráviť svoj voľný čas vyhradený na oddych. Pre zamestnancov boli pripravené rôzne inšpirácie, zaujímavé video ako si v bezpečí a pohodlia „domova“ na Slovensku užiť dovolenku. Tento rok mali jedinečnú príležitosť spoznať pekné zákutia nášho krásneho Slovenska, keďže cestovanie do zahraničia je kvôli koronavírusu zložitejšie. Michal Gabriž v spolupráci s VÚB bankou pripravil inšpiratívne video, kde sa v závere prednášky mohli zamestnanci pýtať na čokoľvek z oblasti turistiky na Slovensku. Michal je slovenský výškový horolezec, ktorý sa zúčastnil mnohých expedícií do svetových hôr ako Himaláje, Karákoram či Pamír. Väčšinu času však trávi v domácich Vysokých Tatrách a ďalších slovenských pohoriach.

Starostlivosť o zamestnancov VÚB a ich celková spokojnosť je na prvom mieste. Z uvedeného dôvodu bola pripravená ďalšia inšpiratívna prednáška v online priestore na tému „Pekná a zdravá pokožka aj v lete“. Pre VÚBkárov natočila chemička Katka video, kde všetkým poradila, ako sa správne postarať o svoju pleť aj v slnkom nabitých mesiacoch. Hovorila o opaľovacích prípravkoch, porovnávala prírodnú verzus syntetickú kozmetiku, a tiež spomenula, ako sa orientovať v zložení kozmetických výrobkov. Katka sa vo svojom blogu „Be Beauty with Katy“ už niekoľko rokov aktívne venuje zloženiu kozmetiky a celkovej starostlivosti o pokožku.

Niektorí zamestnanci sa v rámci témy „Beauty“ podelili s ostatnými aj o nehody pri skrášľovacích procedúrach. Zamestnankyňa Petra M. napísala: „Môj najväčší beauty trapas bol, keď som išla ku kaderníčke v nádeji, že odídem s krásnym jemným melírom, a však som nakoniec odchádzala ako červená žiarovka, celé vlasy mi žiarili na sýto červeno. Našťastie za „túto nádheru“ som nemusela nakoniec zaplatiť.

Vo VÚB banke sa okrem času na oddych zameriavajú aj na aktívny pohyb a zdravie zamestnancov. Z uvedeného dôvodu bola v zóne vzdelávania vytvorená sekcia s názvom „Môj čas“. V tomto online priestore majú všetci zamestnanci k dispozícii online kurzy jógy, kde môžu čerpať nové zdroje inšpirácii. Mentálne zdravie zamestnancov je veľmi dôležité. Práve preto bol pre všetkých nadšencov športu sprístupnený špeciálny koncept jogy pripravovaný odborníkmi, ktorý vychádza z jógovej filozofie, prispôsobený modernému životu a dobe.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.