16. 04. 2020 O2 Slovakia

Za zodpovedný prístup k zvládaniu pandémie bude O2 rozdávať dáta navyše

O2 od 15. apríla 2020 daruje 10 GB balík dát tým svojim zákazníkom, ktorí sa v tejto mimoriadnej situácii správajú zodpovedne a zostávajú doma. Nadväzuje takto na kampaň Dobré dáta, ktorá mala premiéru pri príležitosti jej 10. narodenín. O2 vtedy zákazníkov odmeňovalo za dobré skutky, akými boli napr. podpora kultúrneho predstavenia jeho návštevou, prečítanie dobrej knihy, či varenie zdravých jedál.

„Dobré dáta sú opäť späť, a to v dobe, kedy sú skutočne veľmi potrebné. Myslím si, že všetci sme si uvedomili, že keď my dospelí pracujeme z domu a naše deti sa z domu učia, dáta míňame akosi rýchlejšie. Sú pre nás často jediným spojením so svetom. Aby nám dáta vystačili nielen na prácu, učenie, ale aj videohovory s našimi blízkymi, s ktorými sa teraz nemôžeme stretnúť, ale aj na hudbu či zábavu, rozhodli sme sa dať jednoduchú možnosť, ako získať dáta navyše. Týmto krokom chceme prispieť našou troškou uľahčiť ľuďom situáciu a zároveň ich motivovať, aby sa správali nielen zodpovedne, ale aby takto strávený čas bol o čosi príjemnejší. Dokopy 40 GB navyše im môže byť nápomocnými,“hovorí Lucia Petrášová, šéfka marketingovej komunikácie O2 Slovakia.

V rámci Dobrých dát budú mať zákazníci O2 možnosť splniť 4 výzvy, pričom za odmenu môžu získať v každej výzve až 10 GB dát.

Výzvy sú nasledujúce:

1. Učíme sa spolu

10 GB dát ponúka O2 tým svojim zákazníkom, ktorí na web www.dobredata.o2.sk nahrajú fotku domáceho učenia svojich detí. Výzva platí nielen pre rodičov, ale aj pre učiteľov, ktorí učia svojich žiakov online.

2. Hýbeme sa

Súčasťou tejto výzvy sú tanečník Laci Strike a olympionik Matej Tóth. 10 GB dát získa každý, kto nahrá na kampaňovú stránku video s napodobnením tanečných krokov Laciho Strikea, či si zacvičí s Matejom Tóthom. Ako na to, sa môžu inšpirovať napríklad projektom Telesná na doma s O2 Športovou akadémiou Mateja Tótha na webe akademia.o2.sk. Prípadne môžu odpozerať tanečné kroky na online tanečnej akadémii Laciho Strikea strikehda.sk, ktorá je otvorená pre verejnosť vďaka podpore Férovej nadácie O2.

3. Myslíme na starších

Keďže práve seniori sú jednou z najzraniteľnejších skupín počas tejto pandémie a často sú izolovaní, určite ich poteší každá maličkosť v podobe sociálneho kontaktu. O2 vyzýva všetkých, aby potešili telefonátom alebo videohovorom svojich rodičov či starých rodičov. Každý, kto nahrá na wwwdobredata.o2.sk fotku hovoru, získa taktiež balík 10 GB dát.

4. Podporujeme umelcov

Hudba má zázračnú silu a dokáže spríjemniť život kdekoľvek, aj doma. Ak budeme počúvať slovenskú hudbu, pomôžeme slovenským umelcov. Ak nahrá poslucháč screenshot svojho playlistu na Tidali, Spotify alebo Youtube, získa rovnako 10 GB dát.

Fotky alebo videá o splnení jednotlivých výziev stačí nahrať na web www.dobredata.o2.sk. Po schválení obsahu získajú zákazníci kód, ktorý si následne aktivujú, pričom tí, ktorí zatiaľ zákazníkmi nie sú, sa môžu zapojiť po zaobstaraní si karty O2 Voľnosť.

Dáta môžu získať za splnenie každej zo 4 výziev, a to aj opakovane, t.j. môžu získať maximálne 40 GB dát za mesiac. Výzvy sa môžu plniť a dáta aktivovať do 15.5.

V špeciálnom kampaňovom online videu vystúpi CEO O2 Slovakia Peter Gažík, ktorý sa ocitne v konferenčnom hovore so známymi osobnosťami slovenského internetu ako Ján Koleník, Fero Joke, Barbora Krajčírová, Kristína Tormová, Laci Strike a Matej Tóth. O čom sa budú rozprávať?

Výsledok si môžete pozrieť tu: https://youtu.be/Vyd4Vn7U6IE

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.