24. 12. 2021 Generali Poisťovňa

Zamestnanci Generali už po ôsmykrát plnili deťom ich vianočné želania

Zamestnanci poisťovne Generali aj tento rok pomáhali Ježiškovi splniť nevypočuté detské priania a už po ôsmykrát spravili krajšie Vianoce deťom z krízových centier, náhradných rodín a rodín z programu Učenie pre život.

Mnoho detí nemá to šťastie, aby im niekto splnil ich vianočné želanie a pod stromčekom si našli svoj vysnívaný darček. Ide o deti, ktoré nemajú rodičov alebo im ich rodičia pre náročnú finančnú situáciu, ktorej čelia, nie sú schopní darček kúpiť. Práve týmto deťom sa rozhodli zamestnanci poisťovne Generali vyčarovať úsmev na tvári a obdarovať ich darčekom, ktorý si od Ježiška želali.

Listy Ježiškovi, ktoré deti napísali, zozbierali pracovníci z centier. Priania boli následne zverejnené na online Stromčeku prianí, kde si mohli dobrovoľníci z radov zamestnancov vybrať jednotlivé prianie a individuálne alebo ako skupina kolegov kúpiť vybraný darček. Distribúciu darčekov k jednotlivým deťom zabezpečila Generali tak, aby si všetky zapojené deti na Štedrý večer našli pod stromčekom svoj vysnívaný darček.

Aj tento rok sa do iniciatívy Stromček prianí zapojilo množstvo zamestnancov poisťovne Generali, ktorí tak splnili priania 261 detí z pätnástich organizácií pôsobiacich v rôznych slovenských mestách. Sme radi, že deti zažijú krásne Vianoce a radosť pri rozbaľovaní darčekov aj vďaka dobrovoľníkom z Generali.

 

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.