21. 12. 2020 Generali Poisťovňa

Zamestnanci poisťovne Generali zakončili rok tradične, a to pomocou iným

Zamestnanci poisťovne Generali na konci roka vždy pomáhajú. V roku 2020 tomu nebolo inak, nezastavila ich ani pandémia.

Koniec roka patrí v Generali už tradične plneniu vianočných prianí detí z krízových centier, náhradných rodín a rodín, ktoré sa ocitli v náročnej finančnej situácii. Aktivitu Stromček prianí v rámci budovy Westend Square zorganizovali už siedmy rok po sebe, a to v spolupráci so spoločnosťou Siemens a Skytoll. Aj tieto Vianoce si vďaka spoločnej iniciatíve našlo pod stromčekom svoj vysnívaný darček až 231 detí, pričom zamestnanci poisťovne Generali spolu so zamestnancami spoločností Siemens a Skytoll odovzdali rekordných 353 darčekov.

Okrem toho sa takmer 150 kolegov, zamestnancov aj obchodníkov zapojilo do finančnej zbierky Daruj svoju hodinovú mzdu/Daruj časť svojej provízie, v rámci ktorej sa podarilo vyzbierať sumu 2 585 EUR na projekt Učenie pre život.

Zamestnanci však pomohli aj materiálne. Projekt Učenie pre život je o vzdelávaní detí a ich rodičov a práve knihy a čítanie prispievajú od útleho detstva k správnemu rozvoju, preto sa rozganizovala medzi zamestnancami zbierka detských kníh. Vďaka tejto aktivite poputuje takmer 100 detských kníh znevýhodneným rodinám z projektu Učenie pre život, ako aj materským centrám, v ktorých projekt prebieha.

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.