03. 12. 2019 ESET

Spoločnosť ESET sa pripojila k medzinárodnej výzve GivingTuesday

Celosvetová kampaň GivingTuesday sa koná každoročne v utorok po Dni vďakyvzdania v USA. Je odpoveďou na nákupný ošiaľ počas Black Friday a Cyber Monday, známych už aj na Slovensku.

Tento rok sa GivingTuesday koná 3. decembra 2019.

Spoločnosť ESET sa už po tretíkrát pripája ku kampani a na Slovensku s mottom #možempomôžem budú jej zamestnanci podporovať organizácie zamerané na pomoc tým, ktorí nemali pri narodení šťastie, budovať cestu von, na ochranu spravodlivosti a princípov právneho štátu na Slovensku, a individuálne vzdelávanie pre deti z rómskych osád.

Nadácia ESET každý príspevok, ktorým zamestnanci ESETu a naši sympatizanti, v období od #GivingTuesday (3.12.) až do 20. 12. 2019 prispejú jednej z troch vybraných organizácií cez nižšie umiestnený widget, znásobí rovnakou čiastkou a navýši tak objem finančnej pomoci pre tieto organizácie.

Pridajte sa k nám a kliknutím na tlačidlo „Podporím“ pri vami vybranej organizácii darujte pomoc tam, kde je potrebná.

Okrem finančnej pomoci ESET pri príležitosti #GivingTuesday organizuje aj zbierku šatstva a spotrebného tovaru, ktorá poputuje pre vybrané rodiny, klientov občianskych združení Depaul, Domov sv. Janka z Boha a Šumné.

#GivingTuesday je sviatok štedrosti, dávania a dobrovoľníctva. Je to deň, kedy sa po celom svete oslavujú dobré skutky a šíri dobro. Jedinečným spôsobom spája rôzne skupiny ľudí – neziskové organizácie, občianske združenia, firmy, rodiny aj jednotlivcov a povzbudzuje ich k prejavom štedrosti, aby tak spolu dosiahli skutočné zmeny. Viac informácií na www.givingtuesday.sk, kampani na Facebooku pod hashtagom #mozempomozem.

Navyše, sú tu ďalšie 2 spôsoby ako nám môžete pomôcť:

1. Prepošlite link priateľom a vyzvite ich, aby darovali.

2. Zdieľaje link na svojom Facebooku, že podporujete našu kampaň.