20. 06. 2023 Všeobecná úverová banka

Workshop Inspiring Girls Slovakia vo VÚB banke

VÚB banka zorganizovala workshop pre 75 študentov, ktorí mali 09. 06. 2023 možnosť nazrieť do centrály VÚB banky. Na workshope im bola predstavená riaditeľka odboru Korporátnej a marketingovej komunikácie Martina Hrivnáková. Cieľom bolo vysvetliť študentom ako funguje marketing v banke, ako aj, čo všetko sa skrýva za 25 sekundovým TV spotom.

Workshop vznikol na základe spolupráce VÚB banky a organizácie Ženský algoritmus pre ich projekt Inspiring Girls Slovakia, ktorého hlavnou úlohou je ukázať dievčatám, ale aj chlapcom, čo všetko môžu vo svete dokázať a čím všetkým sa môžu stať. Projekt prebieha na základe prednášok s inšpiratívnymi ženami z oblasti vedy, biznisu, technológie a spoločenského života.

Samotný workshop prebiehal v štyroch blokoch. V prvej časti workshopu bola vysvetlená stratégia projektu Inspiring Girls Slovakia. V druhom bloku mala prednášku Martina Hrivnáková, ktorá sa s publikom podelila o svoju kariérnu cestu a všetkých motivovala k naplneniu ambícií a práci na svojich vlastných cieľoch. Tretí blok bol venovaný panelovej diskusii medzi štyrmi marketérmi. Tí im porozprávali o zákulisí marketingu, svojich kampaniach a pracovných úlohách. Taktiež sa venovali plusom a mínusom ich povolania a vysvetlili, aké všetky odvetvia marketingu existujú.

Posledným bodom programu bola praktická časť, v ktorej si účastníci workshopu vyskúšali, ako sa robí marketing. Niektoré skupiny mali na starosti vymyslieť druhy a vzhľad reklamných predmetov, iné zas naplánovať posty/stories/reels na sociálne siete alebo navrhnúť a predbežne naplánovať event. Na záver všetky skupiny odprezentovali svoje návrhy a marketéri im dali na oplátku spätnú väzbu a návrhy na zlepšenie.

Viac o spolupráci VÚB banky a Inspiring Girls sa dočítate na tejto stránke. (VÚB banka podporuje projekt Inspiring girls – (blf.sk))

×

Už odchádzate?

NESTRAŤTE S NAMI SPOJENIE

Na email vám budeme posielať inšpiratívne
novinky či informácie o aktuálnych výzvach.